Інтерфакс-Україна
01:07 05.09.2023

Міжнародна федерація плавання дозволила росіянам та білорусам брати участь у змаганнях під нейтральним прапором

1 хв читати

Міжнародна федерація плавання (World Aquatics) дозволила російським та білоруським спортсменам брати участь у майбутніх змаганнях з водних видів спорту під нейтральним прапором, згідно з даними сайту World Aquatics.

При цьому атлети з Росії та Білорусі зможуть виступити лише в індивідуальних змаганнях та під нейтральним прапором.

"Після великих консультацій та обговорень Всесвітнє бюро водних видів спорту сьогодні одноголосно ухвалило рішення про низку критеріїв, які дозволять спортсменам з водних видів спорту з російськими та білоруськими паспортами брати участь у майбутніх змаганнях як індивідуальні нейтральні спортсмени", - йдеться у заяві організації в понеділок.

"Індивідуальним нейтральним спортсменам буде дозволено брати участь лише у змаганнях, де час або результат визначаються виступами одного спортсмена. Максимум по одному нейтральному спортсмену з Росії та Білорусі на одній дисципліні в міжнародних змаганнях з водних видів спорту", - зазначили у World Aquatics.

Таким чином, росіяни не зможуть виступити у синхронних стрибках у воду, в естафеті з плавання, у групових змаганнях із синхронного плавання та серед дуетів. 

ОСТАННЄ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Зеленський не був заздалегідь проінформований щодо зменшення військової допомоги від США

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

Зеленський про загострення на Близькому Сході: ми би хотіли, щоб не зменшувалася допомога Україні через це

Лукашенко боїться, що в Україні присутність контингенту РФ на навчаннях вважатимуть підготовкою до наступу – Зеленський

В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули тіла ще 1200 загиблих – координаційний штаб

Росіяни запускають маленькі ДРГ на Дніпропетровщині – Зеленський

На Сумському напрямку ворог зупинений – Зеленський

Зеленський : Йде розробка можливості масового виробництва балістичної ракети

Україна комунікує з виробниками США щодо можливості закупівлі деякої зброї – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА