Інтерфакс-Україна
02:25 25.07.2023

Збільшилась до 5 кількість постраждалих внаслідок обвалу мосту на Закарпатті

1 хв читати

Збільшилася до 5-ти кількість постраждалих на Закарпатті внаслідок обвалу мосту, повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Уточнена інформація: через обвалення мосту в Тячівському районі постраждали 5 людей", - йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, 5 осіб було травмовано, серед них 2 дітей. Постраждалих було госпіталізовано до Тячівської районної лікарні.

Зазначається, що сполучення автомобільною дорогою національного значення Н-09 "Мукачево-Рогатин-Львів" припинено.

На місці працюють рятувальники, поліція та інші екстрені служби.

Від ДСНС залучено 4 одиниці техніки та 17 осіб особового складу.

Як повідомлялося, у Тячівському районі Закарпатської області у понеділок, 24 липня, обрушився міст, повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держспецзв’язку з початку 2025 року передала військовим 352,5 тис. дронів

АРМА почало ринкові консультації та проведення оцінювання активів IDS Ukraine

На час Великодніх свят та поминальних днів у Херсонській міській громаді запроваджено додаткові обмеження – голова МВА

У Координаційному штабі обговорили з представниками ПАРЄ воєнні злочини РФ

Кабмін затвердив порядок надання держорганами на запит суб’єкта у сфері медіа інформації щодо громадянства співаків

Глави МЗС країн НАТО продовжать планувати саміт альянсу в Гаазі - Рютте

Від ворожого удару по Кривому Рогу загинули четверо людей, постраждали - троє

До мовного омбудсмена надійшло 646 звернень щодо порушення закону про мову з початку 2025р

Понад 1,4 тис. пам’яток культспадщини та понад 2,2 тис. об’єктів культінфраструктури постраждали через агресію РФ

Понад 8 тис. колишніх засуджених стали бійцями ЗСУ - Мін'юст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА