Інтерфакс-Україна
07:56 20.06.2023

На територіях, постраждалих у результаті руйнування Каховської ГЕС, підтопленими залишаються 39 населених пунктів

1 хв читати

Станом на вечір понеділка, 19 червня, на територіях, які постраждали внаслідок руйнування дамби Каховської гідроелектростанції, підтопленими досі залишаються 39 населених пунктів і 818 будинків, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Вода продовжує відступати. Але підтопленими досі залишаються 39 населених пунктів і 818 будинків.

Наші рятувальники за добу відкачали майже 24 тисячі кубометрів води.

Евакуювали 3 773 людини та 284 тварини. На жаль, загинули 18 людей. 14 - від утоплення, 4 - від вогнепальних поранень під час евакуації", - написав він у телеграм-каналі.

Він також нагадав, що безвісти зниклими залишаються 31 людина, їхні пошуки тривають.

 

 

 

ОСТАННЄ

СБУ затримала ворожу агентку, яка збирала дані про оборонні підприємства Дніпра

ВМС провели підготовку до відбиття можливих ударів противника морськими дронами в районі Одеси

Внаслідок атак без світла перебувають споживачі в п'яти областях, негода знеструмила 22 н.п. на Дніпропетровщині

Сибіга звернувся до москвичів, які цікавляться, "що відбувається": Запитайте Путіна

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА