01:53 29.05.2023

Резніков закликав Австралію приєднатися до міжнародної танкової коаліції

1 хв читати
Резніков закликав Австралію приєднатися до міжнародної танкової коаліції

Міністр оборони України Олексій Резніков записав відеозвернення до уряду Австралії, в якому закликав приєднатися до міжнародної танкової коаліції для підтримки України та попросив про постачання системи ППО Hawk.

"Дорогі австралійські друзі, протягом усієї історії ви неодноразово доводили, що австралійці — нація волелюбних воїнів, які завжди протистоять хулігану. Ви знаходитесь за 15 тисяч кілометрів, але ми дуже близькі в наших спільних цінностях і готовності їх відстоювати. Ось чому перші російської агресії Австралія зробила найбільший внесок в Україну поза НАТО.

Ваші "Bushmasters" були неймовірні у реальних бойових діях. Але наша боротьба за глобальну свободу ще не закінчена, і нам досі потрібна ваша підтримка. Я закликаю вас сьогодні долучитися до міжнародної танкової коаліції за Україну. Крім танків, ми мали б за честь отримати австралійські "Hawk". Вони могли надати неоціненну допомогу нашим військам у ході контрнаступу", - йдеться у повідомленні, опублікованому Резніковим у ніч проти понеділка у твіттер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА