Інтерфакс-Україна
21:18 16.05.2023

Кабмін розподілив 14,6 млн грн освітньої субвенції на погашення заборгованості із зарплати вчителів за 2022 рік

1 хв читати
Кабмін розподілив 14,6 млн грн освітньої субвенції на погашення заборгованості із зарплати вчителів за 2022 рік

Кабінет міністрів розподілив 14,6 млн грн резерву освітньої субвенції на погашення заборгованості з оплати праці вчителів за 2022 рік.

"На засіданні Кабінету міністрів України з метою погашення кредиторської заборгованості з оплати праці з нарахуваннями педагогічних працівників, що утворилася на кінець 2022 року в місцевих бюджетах Харківської та Херсонської областей, ухвалено розпорядження "Про розподіл резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році", - ідеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки.

Зазначається, що рішенням передбачено здійснити розподіл резерву освітньої субвенції між місцевими бюджетами обсягом 14,58 млн грн, що дасть змогу погасити кредиторську заборгованість з оплати праці.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

Чергова петиція про збереження історичного флігеля на вул. Рейтарській в Києві набрала необхідні голоси

Зеленський повідомив про досягнення домовленості про зустріч з Трампом "найближчим часом"

Сили безпілотних систем уразили за добу 1108 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 121 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА