Інтерфакс-Україна
15:50 28.02.2023

РФ вивела в Чорне море п'ять носіїв "Калібрів" - ВМС ЗСУ

1 хв читати
РФ вивела в Чорне море п'ять носіїв "Калібрів" - ВМС ЗСУ

У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 17 кораблів російських окупантів, серед яких п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр" загальним залпом 32 ракети, повідомляють у телеграм-каналі Військово-Морських сил Збройних сил України у вівторок.

В Азовському морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель, у Середземному – десять, із них п'ять носіїв "Калібрів" загальним залпом 72 ракети.

За добу окупованою Керч-Єнікальською протокою пройшли до Азовського моря 26 суден, із них дев'ять із Босфору, а до Чорного моря - 40 суден, із них 13 продовжили рух у напрямку Босфору.

Як повідомлялося, 25 і 27 лютого в Чорному морі перебував один ворожий носій "Калібрів", а 26 лютого - жодного.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Завжди був поруч у складні моменти і допомагав знайти рішення – Група "Нафтогаз" про Брехта

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

Україна та Румунія погодили проєкт з розбудови швидкісної дороги Сучава-Сірет з виходом до українського кордону

КС визнав неконституційним скасування підвищених пенсій для держслужбовців з недостатнім стажем - рішення

Трамп у Давосі: якби не ми, то почалася б Третя світова війна

Уряд Японії у 2026р. виділить $6 млрд на гуманітарну і технічну підтримку України

Брехт доклав чимало зусиль для інтеграції ОЕС України з ENTSO-E – "Укргідроенерго"

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА