Інтерфакс-Україна
13:55 26.01.2023

Шмигаль про обстріл: На жаль, є влучення у підстанцію, але ситуація в енергосистемі залишається контрольованою

1 хв читати
Шмигаль про обстріл: На жаль, є влучення у підстанцію, але ситуація в енергосистемі залишається контрольованою

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що внаслідок російських обстрілів у четвер є влучення у підстанцію, але ситуація в енергосистемі залишається контрольованою.

"Країна-терорист Росія випустила понад 55 ракет по Україні, а вночі атакувала дронами. Основна ціль - об'єкти енергетики, позбавлення українців світла й тепла. Більшість ракет і дронів збили наші захисники. На жаль, є влучання в підстанції. Але ситуація в енергосистемі залишається контрольованою", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Прем'єр наголосив, що енергетики роблять усе, щоб забезпечити постачання електрики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

Єрмак і радник президента Туреччини домовилися про подальшу координацію в різних сферах

Переговори по угоді щодо мінералів закриті, Україна чекає від США дати підписання – Стефанішина

Єрмак і радниця прем'єра Канади обговорили підготовку до телефонної розмови між Зеленським і майбутнім прем’єр-міністром Канади

Умєров обговорив з міністеркою оборони Іспанії посилення систем ППО, постачання боєприпасів та бронетехніки

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА