Інтерфакс-Україна
09:33 17.01.2023

Окупанти просунулися на північ від Бахмута, українські сили наступають у районі Кремінної - ISW

1 хв читати
Окупанти просунулися на північ від Бахмута, українські сили наступають у районі Кремінної - ISW

Російські окупаційні війська у понеділок продовжували завдавати локальних ударів щодо повернення втрачених позицій у районі Сватового Луганської області та на куп'янському напрямку, тоді як українські сили продовжували наступальні операції в районі Кремінної, йдеться у звіті Інститут вивчення війни (ISW) за 16 січня.

Аналітики повідомляють, що російські сили досягли додаткових територіальних успіхів на північ від Бахмута Донецької області і, можливо, посилюють атаки на південь від Бахмута в районі Кліщіївки. Також окупанти у понеділок продовжували наземні атаки в районі Авдіївки Донецької області та Донецька.

Повідомляється, що російські окупанти продовжували накопичення живої сили у лівобережній частині Херсонської області та розроблятимуть нові логістичні маршрути між РФ та окупованими районами на півдні України.

"Низька дисципліна в російських військах, як і раніше, становить пряму небезпеку для російських солдатів і обмежує ефективність сил", - наголошується у зведенні.

Також в ISW повідомляють, що призначення Валерія Герасимова командувачем російських військ в Україні не викликало значної хвилі критики в російській націоналістичній військовій спільноті.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

Австралія передала Україні останню партію з 12 танків Abrams - ЗМІ

Навроцький: Мир в Україні не може бути досягнутий без президента США Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА