Інтерфакс-Україна
12:15 01.01.2023

В Україні найближчими днями очікується помірно прохолодна погода

1 хв читати
В Україні найближчими днями очікується помірно прохолодна погода

Найближчими днями в Україні очікується суха, помірно прохолодна погода.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у понеділок, 2 січня, в Україні хмарно з проясненнями. Без опадів.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-7° тепла, вдень 7-12°, в Закарпатті, на півдні Одещини та в Криму до 15°.

У Києві в понеділок хмарно з проясненнями. Без опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-6° тепла, вдень близько 10°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського в Києві 2 січня найвища температура вдень (6,9°) була в 2007 році, найнижча вночі (-21,8°) в 1943 році.

У вівторок, 3 січня, в Україні хмарно з проясненнями. Без опадів. Вночі та вранці місцями туман.

Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6° тепла; вдень 6-11° тепла, в Криму місцями 13-15°.

У Києві у вівторок хмарно з проясненнями. Без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 5° тепла, вдень 7-9°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

Ми розраховуємо на 5 документів, частина з них про гарантії безпеки

ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ПОТРЕБУЄ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

УКРАЇНА ТА США ПІДТРИМУЮТЬ ІДЕЮ ПЕРЕМИР’Я НА РІЗДВО – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ПОДАЛЬШИЙ ХІД ПЕРЕГОВОРІВ: КОМАНДА США ПРОВЕДЕ КОНСУЛЬТАЦІЇ З РФ, ПОТІМ – З ТРАМПОМ, А ПОТІМ З КОМАНДОЮ УКРАЇНИ, МОЖЛИВО НАВІТЬ НА ВИХІДНИХ

Зеленський про підсумки перемовин у Берліні: шлях точно не простий. Це не значить, що він буде тривалим: американці хочуть швидкого завершення

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ США ТА БІЛЬШ ДОПОМОГУ ЗБРОЄЮ У РАЗІ ЗРИВУ РОСІЄЮ ПЕРЕГОВОРІВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА