Інтерфакс-Україна
19:23 19.12.2022

Трьом адвокатам повідомили про підозру у спробі підкупу полтавського судді

1 хв читати
Трьом адвокатам повідомили про підозру у спробі підкупу полтавського судді

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру двом адвокатам та особі, яка позиціонувала себе як помічник адвоката, котрі намагалися підкупити суддю Полтавського апеляційного суду.

Як повідомляє НАБУ у телеграм-каналі у понеділок, громадянин звернувся до "помічника адвоката" по правову допомогу у зв'язку зі складанням на нього протоколу за керування автомобілем у нетверезому стані, але отримав пропозицію "вирішити питання" із суддею за "винагороду".

Однак це не вдалося, і суд визнав громадянина винним. Зазначені особи, у свою чергу, пообіцяли скасувати це рішення в апеляційному порядку за $1,8 тис. та залучили до скоєння злочину ще одного адвоката.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА