Інтерфакс-Україна
07:18 21.11.2022

На Київщині було вилучено підпільні підакцизні товари на суму понад 120 000 грн

1 хв читати
На Київщині було вилучено підпільні підакцизні товари на суму понад 120 000 грн

Поліцейські під час перевірок із протидії нелегальному ринку підакцизної продукції вилучили у Сквирській громаді Київської області товари на суму понад 120 000 гривень, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Під час відпрацювань, дільничні офіцери поліції перевірили понад 20 торговельних приміщень. За результатами перевірок, правоохоронці виявили 6 фактів незаконного зберігання та збуту підакцизної продукції і вилучили тютюнові вироби та близько 350 літрів алкоголю", - сказано в повідомленні, опублікованому в повідомленні.

Поліція склала адміністративні протоколи за ч.1 ст.156 КУпАП та ч.1 ст.164 КУпАП щодо правопорушників, які були направлені до суду.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР затримало правоохоронця, який за $3,5 тис переправляв чоловіків до кордону з Білоруссю

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

Лубінець: НМТ дедалі більше виглядає не як інструмент рівного доступу до освіти, а як тест на витривалість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА