Інтерфакс-Україна
08:42 14.11.2022

У результаті ракетного удару по Харкову постраждалих немає, у Куп'янську дві людини поранені через обстріл

1 хв читати
У результаті ракетного удару по Харкову постраждалих немає, у Куп'янську дві людини поранені через обстріл

Минулої доби російські окупаційні війська обстрілювали Куп'янськ, Вовчанськ та інші населені пункти Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів області, розташовані поблизу лінії зіткнення та кордону з РФ, є поранені серед мирного населення, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, у Куп'янську з пораненням госпіталізовано чоловіка 48 років та жінку 26 років... У Вовчанську Чугуївського району пошкоджено житловий будинок, у смт Шевченкове Куп'янського району пошкоджено інфраструктурний об'єкт та освітню установу. Виникли пожежі", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Крім того, близько 22:40 окупанти завдали удару трьома ракетами (за попередніми даними, ЗРК С-300) по Індустріальному району Харкова.

"В Індустріальному районі пошкоджено промисловий об'єкт. Попередньо без постраждалих", - написав Синєгубов.

Він наголосив, що висока мінна небезпека зберігається. Так, у Дергачах на невідомому вибуховому пристрої підірвався і був госпіталізований із пораненнями 45-річний чоловік. Крім того, у Волоховому Яру зазнав поранення через підрив на вибуховому пристрої 54-річний чоловік.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль та глава МЗС Австрії обговорили допомогу Україні, санкції проти РФ та економічну співпрацю між двома країнами

Закон про придбання у Болгарії обладнання для енергоблоків №3,4 ХАЕС з’явився на сайті Ради

Новий канадський прем'єр-міністр Карні приведений до присяги

Центр гуманітарного розмінування змінить принцип проведення розмінування

Стефанішина: рішення щодо членства України в НАТО ухвалюють союзники

Голови МЗС G7 підтримали територіальну цілісність України, попередили РФ про санкції в разі неприпинення вогню, та засудили військову допомогу з боку КНДР, Ірану та КНР

У МВС не виключають, що Ганул був вбитий на замовлення спецслужб РФ

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА