Інтерфакс-Україна
19:44 30.10.2022

Глава Міноборони Туреччини продовжує контактувати зі сторонами для продовження діяльності "зернової угоди"

1 хв читати
Глава Міноборони Туреччини продовжує контактувати зі сторонами для продовження діяльності "зернової угоди"

Голова Міністерства оборони Туреччини Хулусі Акар продовжує здійснювати контакти з відповідними сторонами з метою врегулювання проблеми та продовження діяльності зернової ініціативи, повідомляє пресслужба Міноборони Туреччини.

"РФ повідомила Організацію Об'єднаних Націй і нашу країну, що зернову ініціативу тимчасово призупинено у зв'язку з обстрілами, вчиненими в Севастополі 29 жовтня. Російський персонал, який працює в Спільному координаційному центрі в Стамбулі, як і раніше, перебуває в Центрі. У цей період виходів суден з України не буде. Сьогодні і завтра планується продовжити огляд суден із зерном, які очікують у порту Стамбула", - йдеться у повідомленні на сайті Міноборони.

У відомстві наголосили, що Акар продовжує зустрічатися зі сторонами і на переговорах наголошує на важливості продовження цієї ініціативи, яка надає позитивного впливу на людей у всьому світі.

"Турецька Республіка й надалі робитиме свій внесок у забезпечення миру та надання гуманітарної допомоги в регіоні, як вона це робила досі", - заявили у відомстві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА