Інтерфакс-Україна
09:16 20.09.2022

З початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 292 воєнні злочини - поліція

1 хв читати
З початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 292 воєнні злочини - поліція

На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, вони відпрацювали вже близько 478 га території.

"Працівниками вибухотехнічної служби обстежено територію загальною площею близько 478 гектарів. Вилучено 9792 вибухонебезпечних предмети, знищено - 90", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 292 (зокрема 26 за минулу добу) воєнних злочинів, скоєних загарбниками під час окупації.

Минулої доби правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 1000 машин. За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та проведення пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 20 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА