Інтерфакс-Україна
08:16 12.09.2022

На Донеччині окупанти вбили трьох цивільних і поранили ще вісім людей

1 хв читати
На Донеччині окупанти вбили трьох цивільних і поранили ще вісім людей

На Донеччині окупанти вбили 3 цивільних осіб та поранили ще 8, повідомив голова ОВА Павло Кириленко.

"За 11 вересня росіяни вбили 3 мирних мешканців Донбасу: у Великій Новосілці, Романівці та Бахмуті. Ще 8 людей отримали поранення", - написав Кириленко у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожу атаку у двох районах Запоріжжя знеструмлено близько 50 тис. споживачів – ОВА

Сибіга подякував генсеку Ради Європи за керівництво у просуванні Спецтрибуналу щодо агресії РФ

Будівлю Пентагону евакуювали через хибну тривогу – ЗМІ

Трамп розраховує, що незабаром буде оголошено місце підписання угоди з Іраном

Генштаб ЗСУ: Уражено НПЗ "Афіпський" у Краснодарському краї та низку виробництв безпілотників

Трамп заявив, що скасував заплановані на четвер удари по Ірану у зв'язку з прогресом у переговорах

Рубіо заявив про введення санкцій проти кубинської державної енергетичної компанії

Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил безпілотних систем ЗСУ

Норвегія надає понад 9 млн євро на ремонт захисного саркофагу ЧАЕС

Україна і Польща домовились не зупиняти автобусний рух через ПП "Шегині – Медика" влітку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА