Інтерфакс-Україна
07:13 12.09.2022

Окупанти обстріляли дві громади Сумської області

1 хв читати
Окупанти обстріляли дві громади Сумської області

Російські окупанти обстріляли дві громади Сумської області у неділю, без постраждалих і руйнувань, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

"Станом на 22 години по Середино-Будській громаді 4 рази прилетіло з міномета, а у бік Шалигинської громади росіяни відкривали вогонь із великокаліберного кулемета, 3 довгі черги у напрямку с. Катеринівка", - йдеться в повідомленні.

За його словами, обійшлося без жертв та руйнувань.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський проінформував Стармера про потреби України в ППО та координацію перед міжнародними самітами

Іран завдав ракетного удару по Ізраїлю, Трамп закликав утриматися від відповіді і заявив про наближення угоди з Тегераном

Пасажиропотік на виїзд з України в перший тиждень літа зріс на 14,5% – дані Держприкордонслужби

Термін відновлення роботи ЦСВЯП на ЧАЕС після обстрілу РФ наразі невідомий – МАГАТЕ після огляду

Зеленський, Макрон і Мерц прибули на Даунінг-стріт для участі в зустрічі щодо підтримки України – ЗМІ

Зеленський підтвердив візит Абрамовича до Києва і заявив, що той передавав послання Путіну

Зеленський вважає, що Путін має відреагувати на відкритий лист: Лист означає, що він має відповісти нам

Кількість постраждалих внаслідок авіаударів по Балабиному зросла до шести – МВС

У Вірменії на парламентських виборах лідирує партія Пашиняна, проросійська опозиція поступається – ЗМІ

Через аварію в мережі без світла залишилися близько 44 тис. абонентів на Чернігівщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА