Інтерфакс-Україна
06:45 31.05.2022

Кіпр добився вилучення із запланованих санкцій ЄС заборони на купівлю росіянами європейської нерухомості

1 хв читати
Кіпр добився вилучення із запланованих санкцій ЄС заборони на купівлю росіянами європейської нерухомості

Заборону на придбання громадянами Росії нерухомості в ЄС, яку розглядали раніше як один із можливих обмежувальних заходів, вилучено з підготовлюваного нового санкційного пакета, повідомляє в понеділок Bloomberg із посиланням на джерела.

"Захід щодо заборони росіянам купувати нерухомість у ЄС прибрано з чергової версії тексту документа через тиск із боку Кіпру", - йдеться в повідомленні агентства.

Водночас, як нагадує агентство, серед інших обмежень, які розглядають у рамках нового санкційного пакета, - відключення ще трьох російських банків від SWIFT, а також санкції проти фізичних осіб.

Раніше голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що не очікує, що шостий пакет санкцій проти Росії буде погоджено під час дводенного саміту лідерів країн ЄС, який розпочався в Брюсселі, оскільки серед країн ЄС усе ще немає єдності щодо нафтового ембарго.

Раніше у травні Bloomberg писало, що у Європейському Союзі пропонують у рамках нових санкцій проти Росії заборонити операції з нерухомістю на території союзу з громадянами, жителями та юридичними особами РФ. Запропоновану заборону передбачалося поширити на росіян, які не є громадянами ЄС і не мають посвідки на проживання в країнах союзу. Цей захід не стосувався тих, хто має громадянство або посвідку на проживання в Європейській економічній зоні чи Швейцарії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада коаліції розглянула виконання Україною міжнародних зобовʼязань - Гетманцев

Розмова Зеленського з делегацією США в Берліні завершилася

Зеленський провів розмову зі звільненими політичними в’язнями з Білорусі

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

Анонімний благодійник переказав близько 4,1 млн євро на потреби ЗСУ

Розпочався другий раунд перемовин української і американської делегацій - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА