Інтерфакс-Україна
15:50 17.05.2022

Через кілька місяців допомога Заходу зможе забезпечити паритетну можливість України відповідати загрозам РФ

1 хв читати
Через кілька місяців допомога Заходу зможе забезпечити паритетну можливість України відповідати загрозам РФ

За кілька місяців допомога Заходу зможе забезпечити паритетну можливість України відповідати загрозам з боку Росії, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"На сьогодні справді переломний момент стався, і ви всі бачите, що після зустрічі в Рамштайні, де були присутні понад 40 глав оборонних відомств, допомога Україні тепер колективна, й через кілька місяців вона зможе забезпечити паритетну можливість України відповідати тим загрозам, які є, тому що Росія, безумовно, має зараз перевагу і в озброєнні, і в особовому складі", - сказала Маляр на брифінгу в Медіацентрі "Україна" в Києві у вівторок.

Вона наголосила, що допомога Заходу вже використовується у боях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

Київ з 21 березня відновлює рух наземного громадського транспорту під час тривог, обмеження для метро зберігаються

ДБР затримало на Одещині правоохоронця, який за $15 тис. "допомагав" списати з військового обліку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА