16:39 14.05.2022

Росія винна в продовольчій та енергокризі, але санкції не зачеплять експорт продуктів харчування в країни, що розвиваються - заява G7

1 хв читати
Росія винна в продовольчій та енергокризі, але санкції не зачеплять експорт продуктів харчування в країни, що розвиваються - заява G7

Санкції проти Росії не торкнуться російського експорту сільськогосподарських ресурсів в країни, що розвиваються, а Україні буде продовжена допомога у "виробництві, транспортуванні, обробці продовольства", йдеться в заяві глав МЗС країн G7, поширеній в суботу.

"Ми наголошуємо, що наші санкції і заходи з експортного контролю проти Росії не спрямовані і не будуть спрямовані на експорт основних продуктів харчування і сільськогосподарських ресурсів до країн, що розвиваються", - йдеться в заяві.

У ньому також наголошується, що Росія війною проти України "породила одну з найсерйозніших продовольчих і енергетичних криз в новітній історії, яка тепер загрожує найбільш вразливим верствам населення в усьому світі".

"Ми сповнені рішучості прискорити скоординовані багатосторонні дії для збереження глобальної продовольчої безпеки і підтримуємо в цьому сенсі наших найбільш вразливих партнерів", - зазначають глави МЗС G7.

Крім того, вони обіцяють допомагати Україні "продовжувати виробництво, транспортування, обробку продовольства". Також автори документа мають намір надавати допомогу Києву в питанні експорту продукції АПК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Держмитслужба України та міжнародна асоціація REACT підписали меморандум про боротьбу з контрафактом

Після підписання попередньої угоди Україна і США розпочнуть роботу над наступною угодою про створення Інвестиційного фонду відбудови - Шмигаль

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА