Інтерфакс-Україна
22:03 23.04.2022

Україна та Польща підписали Меморандум про посилення співробітництва у залізничній сфері

1 хв читати
Україна та Польща підписали Меморандум про посилення співробітництва у залізничній сфері

Україна та Польща підписали Меморандум про посилення співпраці у залізничній сфері, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Зустрівся з великим другом України прем'єром Польщі Матеушем Моравецьким. Обговорили поновлення нашої країни від наслідків російської агресії. Підписали Меморандум про посилення співпраці в залізничній сфері. Після розв'язання росією повномасштабної війни Польща стала ключовим логістичним центром для допомоги Україні. Особливо тісне співробітництво відбувається на рівні залізниць двох країн, і така взаємодія має бути посилена", - написав Шмигаль у Телеграм-каналі.

За його словами, меморандум передбачає створення спільного логістичного підприємства двох країн, що дозволить кардинально збільшити обсяг залізничних перевезень українського експорту до ЄС та світові ринки через Європу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА