Інтерфакс-Україна
21:27 19.04.2022

США можуть ухвалити нові санкції проти РФ вже цього тижня

1 хв читати
США можуть ухвалити нові санкції проти РФ вже цього тижня

У США продовжують розглядати варіанти нових санкцій проти РФ, не виключено, що такі заходи можуть бути вжиті вже цього тижня, заявила у вівторок представник Білого дому Джен Псакі.

"Так, це можливо. Поки що ми продовжуємо розглядати варіанти, процес триває", - сказала вона, відповідаючи на запитання журналіста про те, чи можуть США оголосити про додаткові санкції проти РФ вже цього тижня.

Також Псакі повідомила про результати відеоконференції президента США Джо Байдена із західними союзниками, на якій обговорювалися Росія та Україна.

"Вони обговорили свою дипломатичну участь та скоординовані зусилля, щоб продовжити схвалення серйозних економічних заходів", - заявила представник Білого дому. Вона зазначила, що лідери погодилися продовжити координувати свою позицію, зокрема через G7, ЄС та НАТО.

Лідери також обговорили зусилля щодо підтримки України, знову заявили про готовність надавати економічну та гуманітарну допомогу, а також допомогу у сфері безпеки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА