Інтерфакс-Україна
21:50 07.04.2022

Пєсков заявив про значні втрати РФ в Україні

1 хв читати
Пєсков заявив про значні втрати РФ в Україні

Росія зазнала значних втрат військ під час військових дій в Україні, заявив прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков у четвер.

"Ми спостерігаємо значні втрати військ, і для нас це серйозна трагедія", - заявив Пєсков в інтерв'ю британському телеканалу Sky News.

25 березня в Міноборони РФ повідомляли, що під час "спецоперації в Україні" загинула 1 тис. 351 людина, були поранені 3 тис. 825 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА