Інтерфакс-Україна
22:04 16.03.2022

До Львова переїхала філія Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Києва - голова Львівської ОВА

1 хв читати

Філія Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Києва переїхала до Львова, повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Під час військових дій він працюватиме на базі Львівського обласного кардіоцентру на вулиці Кульпарківській, 35", - написав Козицький у телеграм-каналі у середу.

На базі Львівського обласного кардіоцентру облаштували приміщення для проведення консультацій, операцій, реанімації та післяопераційного періоду дітей.

"Наразі лікарі оглядають та консультують дітей, а з наступного тижня зможуть оперувати. Обладнання та витратні матеріали вже перевезли з Києва до Львова", - повідомив Козицький.

Зазначається, що після закінчення військових дій фахівці з Києва повернуться до столиці.

Джерело: https://t.me/kozytskyy_maksym_official/1564?single

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

В Одесі через аварійне відключення електропостачання можливі перебої з водою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА