Інтерфакс-Україна
09:56 10.03.2022

"Укренерго" готове негайно розпочати ремонт лінії енергопостачання ЧАЕС, необхідний зелений коридор

1 хв читати
"Укренерго" готове негайно розпочати ремонт лінії енергопостачання ЧАЕС, необхідний зелений коридор

 НЕК "Укренерго" очікує безпечного коридору для здійснення відновлення лінії електроживлення Чорнобильської АЕС, повідомила компанія.

"Укренерго" очікує безпечного коридору, який надасть можливість відновити лінію, що заживить ЧАЕС", – написала компанія у своєму Facebook у четвер.

Згідно з повідомленням, ремонтні бригади "Укренерго" готові виконати ремонт лінії невідкладно, незважаючи на загрози розстрілу з боку ворога, й очікують лише дозволу.

Як повідомлялося, внаслідок обстрілів і пошкодження ПЛ 330кВ повністю знеструмлено ЧАЕС, яка наразі забезпечується е/е за рахунок дизель-генераторів. За даними ДІЯРУ, вони розраховані на роботу протягом 48 годин. За даними "Енергоатому", основна проблема, пов'язана з відсутністю електроживлення, це охолодження ядерного відпрацьованого пального.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА