Інтерфакс-Україна
07:33 23.02.2022

Кулеба та Остін обговорили зміцнення обороноздатності в Україні

1 хв читати
Кулеба та Остін обговорили зміцнення обороноздатності в Україні

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив подальше практичне зміцнення обороноздатності України з міністром оборони США Ллойдом Остіном, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

"Керівник американського оборонного відомства висловив непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та запевнив у готовності США до подальшого нарощування військово-технічного співробітництва з Україною", - йдеться у повідомленні.

У відповідь Кулеба висловив подяку США за підтримку України та зміцнення збройних сил.

Також обидва міністри обговорили практичні кроки у захисті України, зокрема, розвиток співпраці у галузях протиповітряної та протиракетної оборони.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни посилили скиди з отруйними речовинами на Куп’янському напрямку – ЦПД

Фахівці Міноборони розмінували майже 7 600 га деокупованих територій протягом березня

США запровадили санкції проти шести чиновників Китаю і Гонконгу за екстериторіальне застосування закону про нацбезпеку

20-річного українця врятували з окупації в рамках ініціативи Bring Kids Back UA

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Президент України провів зустріч із представниками парламентів країн-партнерів та Європарламенту в річницю звільнення Бучі

РФ має відповісти взаємністю на негайне безумовне припинення вогню Україною у чітко визначені терміни – Каллас

Ми повинні поставити Україну в якомога сильнішу позицію - глава МЗС Британії

Рубіо в НАТО буде говорити про забезпечення тривалого миру в Україні

Візит до військового госпіталю – свідчення спільної віри в перемогу добра над злом – головний рабин України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА