У Чернігові внаслідок інциденту в супермаркеті загинув поліцейський, ще один госпіталізований – поліція

Поліція встановлює обставини нічного інциденту в одному з супермаркетів у Чернігові, внаслідок якого загинув поліцейський, ще один був госпіталізований, повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області.
"Сьогодні близько опівночі на вулиці Незалежності у Чернігові група молодиків завдала тілесних ушкоджень поліцейським. У результаті один із них загинув, другого доставили в лікарню. За цим фактом поліція Чернігівської області відкрила кримінальне провадження і призначила службове розслідування", – йдеться в повідомленні на сайті поліції.
Встановлено, що на момент інциденту обидва поліцейських перебували у відпустці і були в цивільному одязі. Поліція затримала шістьох молодих людей, які можуть бути причетними до події.
"Для встановлення об'єктивної картини інциденту поліція опитує свідків, вивчає відео з камер спостереження. Поліція просить всіх, хто міг стати свідком події звернутися за телефоном – 093 853 41 16", – додали правоохоронці.
Слідчий поліції відкрив провадження за фактом умисного вбивства. Тривають слідчі дії.