07:38 29.09.2021

Смолоскипне горіння виникло на білоруському НПЗ "Нафтан", МНС займається ліквідацією пожежі

2 хв читати
Смолоскипне горіння виникло на білоруському НПЗ "Нафтан", МНС займається ліквідацією пожежі

Підрозділи МНС Білорусі займаються ліквідацією факельної пожежі на НПЗ "Нафтан" (Вітебська обл., Новополоцьк), горіння дизпалива відбувається на висоті трьох метрів, повідомило МНС.

"Під час запуску установки сповільненого коксування на території ВАТ "Нафтан" у м. Новополоцьку Вітебської області стався вихід дизельного палива з подальшим його загорянням. Відбувається смолоскипне горіння на позначці "плюс" 3 метри", - йдеться в повідомленні МНС.

На місці працюють підрозділи МНС.

У прес-службі концерну "Білнафтохім" повідомили "Інтерфаксу", що "наразі пожежу на "Нафтані" локалізовано, але не ліквідовано".

При цьому "загоряння не становить загрози для працівників підприємства і жителів Новополоцька", заявили в прес-службі.

"Нафтан" є одним із найбільших нафтопереробників у Східній Європі, потужності підприємства дозволяють переробляти 12 млн тонн нафти на рік. Цього року НПЗ планує завершити масштабний інвестпроект з будівництва комплексу сповільненого коксування (КСК) вартістю $1,6 млрд і відновити обсяг переробки нафти до рівня понад 8 млн тонн після падіння у 2020 році до 7 млн тонн. Терміни запуску КСК неодноразово переносилися в 2020 році.

Мінфін США 19 квітня скасував мораторій на санкції щодо концерну "Білнафтохім", що діяв з жовтня 2015 року, його торговельного представництва в США і семи підприємств, що входять до його складу, зокрема НПЗ "Нафтан".

За даними ЗМІ, великі російські НК з травня перестали відправляти сировину на "Нафтан", весь обсяг був поставлений іншими надрокористувачами (тобто не входять, згідно з термінологією офіційної статистики, до головних).

Керівництво "Нафтан" повідомляло, що в третьому кварталі обсяг нафтопереробки на НПЗ складе близько 2 млн тонн, що відповідає рівню другого кварталу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА