Інтерфакс-Україна
09:41 24.09.2021

Палата представників Конгресу США ухвалила проект оборонного бюджету на 2022 рік

1 хв читати
Палата представників Конгресу США ухвалила проект оборонного бюджету на 2022 рік

Оборонний бюджет на 2022 рік у сумі $768 млрд схвалила Палата представників американського Конгресу 316 голосами проти 113.

Із $768 млрд $740 млрд передбачені безпосередньо на потреби Пентагону, $28 млрд - на міністерство енергетики.

Законодавці включили до законопроекту поправки, що стосуються нових санкцій проти газопроводу "Північний потік-2", суверенного боргу Росії, а також проти низки російських представників.

До списку з росіян, яким у вину ставиться "порушення прав людини", потрапили глава уряду РФ Михайло Мішустін, голова російського виборчкому Елла Памфілова, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, мер Москви Сергій Собянін, головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян та низка інших.

Документ наказує керівництву військовими та розвідувальними структурами країни чітко роз'яснити, як вони планують захищатися від терористичних загроз, що виходять із Афганістану.

Пропонується також припинити надавати підтримку відомствам Саудівської Аравії, які здійснюють бомбардування Ємену, що призводять до жертв серед цивільного населення.

ЗМІ, коментуючи ці пропозиції, зазначають, що аналогічні заходи пропонував Конгрес раніше, але на них наклав вето президент Дональд Трамп.

Свій варіант оборонного бюджету готує також Сенат. Законопроекти обох палат мають бути об'єднані і після цього надійти на підпис президенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник підприємства підозрюється у заволодінні 2,5 млн грн "Укрзалізниці" на постачанні запчастин для локомотивів

Необхідно розширювати програму "1000 годин контенту" на видавництво книг в паперовому й електронному форматах - депутатка Кравчук

Окупанти скинули авіабомбу на магазин в Сумській області, двоє загиблих

Мобільне укриття "Ковальська" отримало сертифікацію ДСНС

Прогнозувати строки відновлення Херсонської ТЕЦ неможливо, станція під постійним вогнем – ОВА

ДТП з шкільним автобусом сталася в Дніпропетровській області, загинули 2 дорослих, постраждала дитина

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА