Інтерфакс-Україна
12:12 15.09.2021

Стартувало голосування за топ-30 знакових книг часів незалежності України

1 хв читати
Стартувало голосування за топ-30 знакових книг часів незалежності України

В Україні 15 вересня стартувало голосування за топ-30 знакових книг часів незалежності, повідомляє прес-служба Міністерства культури та інформаційної політики.

"15 вересня - початок онлайн-голосування на сайті проекту "30 знакових книг нашої незалежності". Кожен українець зможе взяти участь у формуванні визначного списку до 15 жовтня цього року", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінкультури.

Для участі в голосуванні необхідно обрати одну або відразу 30 книг зі 100 запропонованих на сайті.

Зазначається, що книги, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують топ-30 знакових книг часів незалежності.

"Довгий список топ-100 знакових книжок було сформовано ще влітку. Над ним працювало широке коло консультантів, а також група експертів: літературознавців, менеджерів літературних проектів, письменників, перекладачів. Це книги, що викликали суспільний резонанс, висвітлювали важливі історичні періоди чи події, сприяли розумінню історії України без цензури і фальшувань, повертали забутих чи силоміць вилучених із суспільного дискурсу персоналій, сприяли створенню національної ідентичності і становленню незалежності нашої держави", - йдеться в повідомленні.

Узяти участь у голосуванні можна за посиланням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальники ліквідували пожежі, спричинені нічною атакою російських БпЛА в Харкові

Рубіо: США зараз краще розуміють російську позицію

Сибіга про зустрічі в Лондоні: Ми підтвердили відданість України мирним зусиллям за лідерства Трампа

Норвегія внесе новий внесок у 2,4 мільярда норвезьких крон до Фонду допомоги Світового банку для України

Умєров назвав зустріч з Келлогом продуктивною та успішною: Демонструємо відкритість до мирного врегулювання

Українська делегація у Лондоні домовилася продовжувати діалог з Келлогом - Єрмак

ДБР провело обшук у ексуповноваженої АМКУ, ексзаступниці міністра економіки Панаіотіді

У Генштабі ЗС України підтвердили удар по заводу з виробництва ударних БпЛА в російському Татарстані

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА