Інтерфакс-Україна
11:11 30.08.2021

Після заворушень під час ЛГБТ-прайду в Одесі до відповідальності притягнуто 61 особу, зокрема 12 неповнолітніх

1 хв читати
Після заворушень під час ЛГБТ-прайду в Одесі до відповідальності притягнуто 61 особу, зокрема 12 неповнолітніх

Правоохоронці затримали 15 учасників бійки з поліцейськими під час ЛГБТ-прайду в Одесі в суботу, стосовно ще 46 осіб складено адміністративні матеріали, повідомляє прес-служба поліції Одеської області.

"За результатами попереднього розслідування в рамках проваджень у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу було затримано 15 осіб віком від 18 до 25 років. Вирішується питання про оголошення їм підозр і обрання запобіжного заходу. Стосовно ще 46 осіб, серед яких 12 неповнолітніх, складено адміністративні матеріали за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зазначається в повідомленні.

Наголошується, що батьки підлітків - учасників бійки - також будуть притягнуті до відповідальності за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Як повідомлялося, під час проведення "Маршу рівності" в Одесі 28 серпня група противників акції після закінчення маршу напала на поліцейських із застосуванням сльозогінного газу. Внаслідок сутичок дістали тілесних ушкоджень 29 правоохоронців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА