Інтерфакс-Україна
16:07 22.07.2021

Шмигаль доручив Мінкультури подати проект порядку й умов надання субвенції в межах програми "Велика реставрація" у 2021 р.

1 хв читати
Шмигаль доручив Мінкультури подати проект порядку й умов надання субвенції в межах програми "Велика реставрація" у 2021 р.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству культури та інформаційної політики подати на розгляд уряду проект порядку та умов надання субвенції місцевим бюджетам на ремонтно-реставраційні роботи в рамках програми "Велика реставрація" у 2021 році.

"У межах президентської програми "Велика реставрація" цього року планується реконструювати майже 30 об'єктів культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. На нараді з міністром культури Олександром Ткаченком та представниками Мінфіну обговорили забезпечення ремонтно-реставраційних робіт на таких пам'ятках", - написав Шмигаль у Telegram-каналі.

Він нагадав, що для реалізації програми Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету на 2021 рік, які передбачають виплату відповідної субвенції.

"Щоб активізувати роботу, доручив Мінкультури подати на розгляд уряду проект порядку та умов надання такої субвенції місцевим бюджетам у 2021 році", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

Мобільні теплопункти УЧХ продовжують працювати в Києві та області

Європарламент висловив підтримку Гренландії та Данії й розкритикував заяви США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА