Інтерфакс-Україна
16:43 04.06.2021

26 добровольців батальйону "Айдар" отримали УБД - прес-служба президента

1 хв читати
26 добровольців батальйону "Айдар" отримали УБД - прес-служба президента

26 бійців добровольчого батальйону "Айдар", які брали участь в антитерористичній операції на сході України в 2014 році, отримали посвідчення учасника бойових дій, повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомляється, в Офісі президента України відбулося чергове засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, під час якого голова Консультативної ради Сергій Куніцин і заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Голоднюк вручили посвідчення бійцям добровольчого батальйону "Айдар".

Зазначається, що "упродовж семи років добровольці безрезультатно зверталися до державних структур та інстанцій, щоб домогтися справедливості стосовно підтвердження їхньої участі в бойових діях".

"Я знаю, що ви йшли за Україну з відкритою душею. Минуло сім років, щоб ви отримали статус учасника бойових дій. Це серйозний крок. Ми вам вдячні за те, що ви захищали й продовжуєте захищати Україну", - сказав Куніцин.

Учасники засідання вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА