Інтерфакс-Україна
15:05 26.05.2021

З ОАСК евакуювали відвідувачів і співробітників через повідомлення про мінування

1 хв читати
З ОАСК евакуювали відвідувачів і співробітників через повідомлення про мінування

В Окружному адміністративному суді Києва відбувається евакуація у зв'язку з повідомленням про мінування.

"У зв'язку із надходженням повідомлення про замінування приміщень Окружного адміністративного суду міста Києва, ведуться заходи негайної евакуації працівників та відвідувачів суду", - повідомляє прес-служба ОАСК у соцмережі Facebook.

Уточнюється, що про відновлення роботи суду буде повідомлено додатково.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

Трамп заявив, що не заперечує, якщо Україна та Росія досягнуть миру без участі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА