Інтерфакс-Україна
18:28 29.04.2021

Кулеба подякував Європарламенту за реакцію на російську блокаду в Чорному та Азовському морях

1 хв читати
Кулеба подякував Європарламенту за реакцію на російську блокаду в Чорному та Азовському морях

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував Європарламенту за заклик запровадити постійний моніторинг навігації у Керченській протоці.

"Вдячний Європарламенту за чітку відповідь на загрози безпеці Європи з боку РФ. Росія має згорнути агресію проти України. Незаконна блокада в Чорному та Азовському морях має бути завершена. Україна вітає заклик запровадити постійний моніторинг навігації у Керченській протоці", - написав Кулеба в соцмережі Twitter у четвер.

"Саме до цих сигналів закликала Україна, щоб показати РФ можливу ціну за нову хвилю агресії: нафтове/газове ембарго, відключення від SWIFT, блокування рахунків російських олігархів. Україна також вітає заклик зупинити будівництво "Північного потоку-2", проекти "Росатому" в Європі", - додав міністр.

Як повідомлялося, Європейський парламент у четвер ухвалив резолюцію, що передбачає низку санкцій, які може бути запроваджено в разі вторгнення Росії в Україну.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Франція приєдналась до угоди про створення Спецтрибуналу щодо агресії РФ, 18 країн вже підтримали ініціативу

Двоє малолітніх дітей постраждали внаслідок атаки на Дніпро – ОВА

Рух на трасі М-21 у Вінницькій області перекрито через ДТП, організовано об'їзд

Україна закликає партнерів передати ракети Patriot до листопада для захисту міст узимку – Міноборони

Зеленський обговорив з президентом Італії безпекову ситуацію в Україні та в регіоні Затоки

Співпраця України та Італіі включатиме промислову кооперацію в виробництві ППО, дронів, боєприпасів – секретар РНБО

Міноборони повідомило про поєднання повітряних і наземних безпілотників з піхотою в єдину систему

Нідерланди інвестують 248 млн євро в дрони для України

Помер один з постраждалих від російського удару по багатоповерхівці в Одесі – міськадміністрація

Генштаб ЦАХАЛ затвердив нові плани бойових дій проти Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА