Інтерфакс-Україна
10:45 22.04.2021

На Донеччині через обвал породи загинув шахтар - Волинець

1 хв читати
На Донеччині через обвал породи загинув шахтар - Волинець

У Донецькій області в очисному забої ПАТ Шахтоуправління "Покровське" загинув гірник, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

"О 7:00 20 квітня при кріпленні нижнього сполучення целікової лави блоку 2-3 стався обвал породи, в результаті чого був смертельно травмований гірник", - написав Волинець у соцмережі Facebook.

У загиблого, Дубінського Олексія Миколайовича, 1975 року народження, залишився трирічний син.

"На підприємстві немає організації Незалежної профспілки гірників України. Проте ми завжди на боці шахтарського братства. І вважаємо важливим не тільки вшанувати пам'ять кожного з побратимів, а й винести проблему безпеки на шахтах у публічну площину для унеможливлення спекуляцій", - наголосив Волинець.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА