Інтерфакс-Україна
07:48 13.04.2021

Блінкен у Брюсселі разом із шефом Пентагону проведе переговори з союзниками з НАТО

1 хв читати
Блінкен у Брюсселі разом із шефом Пентагону проведе переговори з союзниками з НАТО

Держсекретар США Ентоні Блінкен здійснить візит 13-15 квітня в Брюссель для переговорів з союзниками Вашингтона в НАТО, йдеться в оприлюдненому напередодні прес-релізі Держдепу.

"У Брюсселі держсекретар Блінкен приєднається до міністра оборони США Ллойда Остіна для консультацій з нашими союзниками і партнерами НАТО з цілої низки спільних пріоритетів", - наголошується в документі.

Також, згідно із заявою, Блінкен скористається цією поїздкою "для підтвердження прихильності США трансатлантичному альянсу" як найважливішого партнерства за участю США. Крім того, держсекретар проведе окремо двосторонні і багатосторонні зустрічі з колегами з європейських країн для обговорення пріоритетів у відносинах і спільних викликів.

Раніше агентство Bloomberg повідомило з посиланням на інформовані джерела, що Блінкен збирається на цьому тижні відвідати Брюссель і обговорити з офіційними особами НАТО стурбованість пересуваннями російських військ поблизу кордону з Україною.

Блінкен відвідував Брюссель наприкінці березня після затвердження його на посаді держсекретаря. Цей візит був покликаний запевнити союзників у тому, що епоха президента Дональда Трампа "Америка понад усе" закінчилася, і США повністю віддані єдності НАТО.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА