Інтерфакс-Україна
11:00 12.04.2021

Померла мама архієпископа Святослава (Шевчука)

2 хв читати
Померла мама архієпископа Святослава (Шевчука)

Мама глави Української греко-католицької церкви (УГКЦ) архієпископа Святослава (Шевчука) Віра Шевчук померла на 74-му році життя.

"12 квітня після важкої недуги відійшла до Дому Небесного Отця п. Віра Шевчук, мама Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ. Пані Віра померла у Стрию на 74-му році життя", - йдеться в повідомленні на сайті УГКЦ.

Похоронні богослужіння розпочнуться 13 квітня об 11:00 у храмі Святих Володимира і Ольги.

"Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано", – розповідає архієпископ Святослав.

Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити. "Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я. І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому", – поділився спогадами про дитинство глава Церкви.

В УГКЦ висловлюють співчуття Блаженнішому Святославу, його батьку Юрієві та братові отцю Всеволоду.

Фото із сайту УГКЦ

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА