14:45 05.04.2021

Зеленський: Україна та Катар підписали 13 важливих документів і два комерційних контракти

1 хв читати
Зеленський: Україна та Катар підписали 13 важливих документів і два комерційних контракти

Україна та Катар підписали у понеділок, 5 квітня, 13 важливих документів і два комерційних контракти, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Радий підписанню 13 важливих документів між Україною та Катаром, а також двох комерційних контрактів. Наші країни мають і реалізують великий потенціал для поглиблення співпраці. Вдячний Еміру Таміму бін Хамаду Аль Тані та прем'єр-міністру, міністру внутрішніх справ Халіду бін Халіфі Аль Тані за гостинність", - написав Зеленський на своїй сторінці у Twitter.

Як повідомляє прес-служба президента, глава держави зазначив, що Україна "має всі можливості повного забезпечення продовольчої безпеки Катару, тому продовжить експорт аграрної продукції".

Під час зустрічі Зеленського з прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару, сторони обговорили залучення інвестицій із Катару у розвиток інфраструктурних об'єктів в Україні, зокрема на будівництво доріг та мостів у рамках проекту "Велике будівництво", починаючи з 2021 року, а також на розширення проектів концесії українських портів.

У перспективах енергетичної сфери наголошено на необхідності будівництва LNG-терміналу та диверсифікації джерел енергопостачання.

Крім того, обговорювали план спільної протидії поширенню коронавірусу та мінімізацію його негативного впливу.

Як повідомляється, Зеленський подякував еміру Катару за надану у 2020 році гуманітарну допомогу Україні для боротьби з COVID-19 і запросив його відвідати Україну у зручний час.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА