07:18 02.04.2021

У Брюсселі поліція застосувала водомети і сльозогінний газ проти мітингувальників за скасування антикоронавірусних обмежень

1 хв читати
У Брюсселі поліція застосувала водомети і сльозогінний газ проти мітингувальників за скасування антикоронавірусних обмежень

Бельгійська поліція застосувала водомети і сльозогінний газ в парку Камбрський ліс у Брюсселі, де молодь, яка виступає проти коронавірусних обмежень, влаштувала несанкціоновану акцію.

До вечора четверга, повідомляють бельгійські ЗМІ, близько 5 тис. учасників музичного свята "Бум" демонстративно порушували протикоронавірусні обмеження, кидали в поліцейських каміння і пляшки, розгромили патрульний автомобіль.

У результаті зіткнень троє поліцейських отримали поранення, один із правоохоронців госпіталізований. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ і водомети.

За даними місцевих ЗМІ, деякі учасники заворушень були заарештовані.

Газета "Лібр Бельжик" наводить слова бургомістра Брюсселя Філіпа Клоза: "Я зроблю все, що від мене залежне, щоб вони були покарані".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА