18:43 19.03.2021

Кабмін може скасувати перехід на літній час 28 березня, незважаючи на зволікання із законопроектом - нардеп

1 хв читати
Кабмін може скасувати перехід на літній час 28 березня, незважаючи на зволікання із законопроектом - нардеп

Кабінет Міністрів може скасувати постанову №509 від 13 травня 1996 року про порядок обчислення часу на території України, скасувавши перехід на літній час, який має відбутися цього року 28 березня, повідомила заступник голови комітету та автор законопроекту Роксолана Підласа (фракція "Слуга народу").

"Є постанова уряду №509 1996 року про порядок обчислення часу. Вона є підставою для переведення стрілок годинника. Теоретично Кабмін її може скасувати, якщо на те буде політична воля", - сказала Підласа у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" після того, як парламент відправив на доопрацювання законопроект №4201 про скасування переходу на літній час.

"Автори законопроекту, наскільки мені відомо, мають намір запропонувати уряду такий варіант розвитку подій", - зазначила народний депутат.

При цьому Роксолана Підласа зазначила, що доопрацьований законопроект, що пропонує скасувати сезонний перехід часу в Україні та зафіксувати зимовий час UTC+2 (за міжнародною системою Coordinated Universal Time), потребуватиме двотижневого доопрацювання. Тому розгляд його відбудеться вже після 28 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Троє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворожих безпілотників на авто на Сумщині

Безрукова зберегла посаду директора Агенції оборонних закупівель

Генерал Галушкін: судові процеси, що зараз тривають, можуть вплинути на рішучість командирів та дії

Розслідування МІПЛ падіння Іл-76 над Бєлгородом: факт перебування військовополонених на борту залишається непідтвердженим

Сім'ї з дітьми будуть примусово евакуйовані з Комарської та Криворізької громад - Донецька ОВА

СБУ затримала курсантку військового інституту, яка готувала удар по казармах одногрупників

Київська влада за 4 дні перевірила 430 пасажирських перевізників

Що нижчі ціни на нафту і більший тиск санкцій, то менше палива для військової машини в РФ - Сибіга

ДБР направило до суду справу ексглави МВС, який керував "тітушками"

В Україну повернули тіла 757 загиблих захисників - Координаційний штаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА