Інтерфакс-Україна
15:06 11.03.2021

"УЗ" до 19 березня продовжує обмеження продажу квитків та висадки-посадки пасажирів у "червоних зонах"

1 хв читати
"УЗ" до 19 березня продовжує обмеження продажу квитків та висадки-посадки пасажирів у "червоних зонах"

Обмеження щодо продажу квитків, а також висадки і посадки пасажирів, що прямують з/до Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей, діятимуть до 19 березня включно, йдеться в повідомленні "Укрзалізниці" в четвер.

Обмеження буде скасовано за фактом офіційного виходу регіонів зі статусу "червоних зон" згідно з рішенням Міністерства охорони здоров'я.

"Укрзалізниця" також наголошує, що готова призначити спеціальні рейси за поданням облдержадміністрацій для безпечного транспортування людей із дотриманням усіх карантинних вимог.

Як повідомлялося, раніше "Укрзалізниця" внесла зміни до графіка курсування приміських і регіональних поїздів у "червоних" областях.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

Мобільні теплопункти УЧХ продовжують працювати в Києві та області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА