19:49 18.02.2021

Велика палата ВС залишила в силі рішення, за яким ВРП зобов'язана розглянути скаргу Януковича про притягнення Луценка до дисциплінарної відповідальності

2 хв читати

Велика палата Верховного Суду (ВС) залишила в силі рішення Касаційного адміністративного суду Верховного суду (КАС ВС), за яким Вища рада правосуддя (ВРП) зобов'язана розглянути скаргу екс-президента Віктора Януковича про притягнення екс-генпрокурора Юрія Луценка до дисциплінарної відповідальності за поширення недостовірної інформації та порушення презумпції невинуватості.

"Велика палата Верховного Суду розглянула справу, в якій позивач (Янукович) оскаржив рішення Вищої ради правосуддя про те, щоб залишити без розгляду скаргу його адвоката на рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) про закриття дисциплінарного провадження стосовно генерального прокурора України (на той час Юрія Луценка)", - розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер у Верховному Суді.

За інформацією суду, рішення ВРП було мотивоване тим, що до скарги не було долучено документи, що підтверджують повноваження представника особи, від якої було подано скаргу. "Позивач дав письмове доручення адвокатам адвокатського об'єднання щодо оскарження дій генерального прокурора України в КДКП, також позивач надав ВРП заяву з підтвердженням повноважень адвокатів.

"Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду задовольнив позов. Розглянувши апеляційну скаргу ВРП, Велика палата ВС залишила рішення КАС ВС без змін, вказавши на те, що наявність серед документів, поданих ВРП, письмової заяви позивача, в якій той підтверджує своє волевиявлення щодо оскарження рішення КДКП... свідчить про підтвердження адвокатом його повноважень", - пояснили в суді.

У Верховному Суді додали, що Велика палата ВС ухвалила відповідну постанову 4 лютого 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Миколаєві приліт по житловому району, швидкі виїхали - влада

Генштаб ЗСУ: Обстріл Чугуєва здійснено ракетами "Іскандер-М"

Зеленський подякував Польщі за позитивне рішення, яке прискорить передачу в Україну F-16

Голова ДСНС: Заброньовані від мобілізації лише ті, хто рятують людей

Голова ДСНС: Збільшуємо кількість фахівців із розбору завалів на висоті, створюємо інженерну службу

Відкритий доступ до даних про оборонні підприємства гальмуватиме прихід на український ринок західних компаній

Голова ДСНС: Ворог влаштував полювання на наших співробітників, постійно змінюємо підходи роботи

Німеччина передала комунальникам Донеччини автомобілі й обладнання на EUR1,9 млн

Голова ДСНС: Правильні дії персоналу "Охматдиту" допомогли уникнути великої кількості жертв, у людей з'являється розуміння безпеки

Завершується експертна оцінка руйнувань "Охматдиту", декілька відділень уже відновили роботу - гендиректор лікарні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА