Інтерфакс-Україна
08:53 16.02.2021

Суд заарештував двох громадян України, завербованих ФСБ Росії, із правом внесення застави

1 хв читати
Суд заарештував двох громадян України, завербованих ФСБ Росії, із правом внесення застави

У Донецькій області взято під варту двох громадян України, завербованих ФСБ Росії, встановлено суму застави, повідомили в Донецькій обласній прокуратурі.

"За клопотанням Донецької обласної прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою двом підозрюваним у держзраді з альтернативою внесення застави в сумі 181 600 грн кожному (ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України)", - йдеться в прес-релізі прокуратури, оприлюдненому у вівторок уранці.

Як повідомлялося, 12 лютого контррозвідники СБУ викрили двох українських громадян, які були завербовані ФСБ Росії для збирання секретних відомостей щодо боєготовності і забезпечення Збройних сил України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія з початку березня здійснила понад 40 атак на рухомий склад "Укрзалізниці" – віцепрем'єр

Якщо США замислюються над виходом з НАТО, то безпека Європи ґрунтуватиметься на ЄС, але не в його нинішньому вигляді, – Зеленський

Росіяни атакували портову інфраструктуру на Одещині, є влучання в резервуар – ОВА

Путіну для повної окупації Донбасу довелося б пожертвувати від 300 тис. до 1 млн людей залежно від тривалості операції – Зеленський

Федоров: Після помилок ТЦК із "розшуком" жінок запровадять технічні запобіжники

Освітній омбудсмен: Серед проблем НУШ – підвезення учнів і відсутність пансіонів

На Сумщині через російські обстріли згорів палац Харитоненків – ЗМІ

Нацполіція затримала учасників банди, які вимагали "борги" та вчиняли підпали

Стефанчук закликав уряд прискорити створення правничого глосарія

Португалія готова приєднатися до угоди з метою практичного запуску Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України – МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА