Інтерфакс-Україна
10:55 02.12.2020

Київ запустить дві станції моніторингу повітря до кінця року

1 хв читати
Київ запустить дві станції моніторингу повітря до кінця року

Київ запустить дві станції моніторингу якості повітря в місті до кінця 2020 року.

"Наразі тривають роботи з облаштування нових постів моніторингу на Харківському шосе та вул. Вербицького", - повідомив у Facebook екс-депутат Київради Костянтин Яловий.

За його словами, обладнання вимірюватиме в повітрі кількість основних забруднювальних речовин: дрібнодисперсний пил (РМ 10, РМ 2,5), монооксид вуглецю (СО), діоксид сірки (S02), сірководень (H2S), оксиди азоту (NO, N02, NOx), аміак (NH3), озон, формальдегід. Крім того, оцінюватиметься вологість повітря, напрямок вітру, атмосферний тиск.

Як повідомлялося, Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міськради (Київміськдержадміністрації) домовилося з ТОВ "Енвімонітор" про створення міської системи збору й обробки даних про стан довкілля столиці за 39,7 млн грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА