Інтерфакс-Україна
19:10 12.11.2020

Правоохоронці проконтролюють, щоб "Епіцентр" під час карантину вихідного дня продавав лише товари першої необхідності

2 хв читати
Правоохоронці проконтролюють, щоб "Епіцентр" під час карантину вихідного дня продавав лише товари першої необхідності

Міністерство внутрішніх справ України проконтролює, щоб у магазинах групи компаній "Епіцентр До" у вихідні дні після впровадження нових карантинних обмежень реалізовувалися лише товари першої необхідності та продукти харчування, повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко.

"Керівництво мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" ухвалило рішення про дотримання карантинних обмежень, затверджених Кабінетом Міністрів, про що зробило відповідну заяву на своєму сайті. Працюватиме лише центр виконання онлайн-заявок на доставку товарів. Ніяких стовпотворінь у залах, на касах і автостоянках! Органи МВС і Національна поліція ретельно проконтролюють, щоб заяви керівництва мережі "Епіцентр" відповідали їхнім реальним діям щодо запобігання поширенню епідемії COVID-19", - написав Геращенко у Facebook у четвер увечері.

Раніше прес-служба компанії повідомила, що в магазинах мережі "Епіцентр" і "Нова лінія" під час карантину вихідного дня реалізовуватимуть лише "життєво необхідні товари", зокрема харчові продукти, засоби гігієни, лікарські засоби й товари медичного призначення, ветеринарні препарати, корми. Також працюватиме доставка їжі з ресторанів мережі. Компанії групи також мають намір вживати заходів для уникнення черг у точках видачі онлайн-замовлень.

Раніше мережа "Епіцентр" у Facebook повідомила, що не закриватиметься у вихідні, незважаючи на впровадження в Україні карантину вихідного дня з 14 по 30 листопада. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав органи контролю відреагувати на заяву мережі.

ТОВ "Епіцентр К" володіє в Україні мережею однойменних торговельних центрів. Компанія створена в 2003 році й відкрила перший гіпермаркет у Києві в грудні того самого року.

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців на вересень 2020 року, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ "Епіцентр К" становить 158,6 млн грн. Його керівником є Петро Михайлишин.

Джерело: https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/3471533866266769

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА