17:47 13.10.2020

Виші й ПТУ перейдуть на дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада, студентам з окупованих територій виїжджати з гуртожитків не треба - Кабмін

1 хв читати
Виші й ПТУ перейдуть на дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада, студентам з окупованих територій виїжджати з гуртожитків не треба - Кабмін

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід навчальних закладів на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, заклади професійної (професійно-технічного) освіти, а також вищої освіти перейдуть з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційне навчання, з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків.

Зазначається, що при цьому ця рекомендація не застосовується до здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях і Криму.

Також відповідна рекомендація не застосовується до сиріт, учнів/студентів із регіонів з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян і осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА