Інтерфакс-Україна
07:08 12.10.2020

В Яремче в ДТП загинули дві людини і троє постраждали

1 хв читати
В Яремче в ДТП загинули дві людини і троє постраждали

У Яремче (Івано-Франківська обл.) у ніч на неділю сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинуло двоє людей і троє постраждали, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.286 КК, повідомив сектор комунікації Національної поліції області .

"О 21:05 сталася ДТП в Яремче: водій автомобіля "Volkswagen Touareg" не впорався з керуванням на заокругленій ділянці дороги і з'їхав в обрив. У транспортному засобі крім водія, були ще четверо пасажирів. У результаті аварії на місці події загинули пасажири: 31 -річний житель Яремче і 24-річний житель Чернівецької області. Ще троє людей з Буковини доставлені в медустанови", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 27-річного водія, якого з закритою черепно-мозковою травмою та переломом лопатки разом із 25-річним пасажиром, у якого струс головного мозку та політравма доставили в місцеву лікарню. Ще одного 24-річного пасажира з переломом кісток черепа та іншими травмами доставили в обласну лікарню в Івано-Франківську.

Крім того, у водія відібрали кров на аналіз щодо стану сп'яніння.

За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 КК. Досудове розслідування триває.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П'ятеро загиблих, 11 постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Ощадбанк відкрив перший бізнес-хаб у Києві

З Данії екстрадовано житомирянина – співорганізатора незаконного грального бізнесу

Сирський наголосив на важливості адаптації військовослужбовців на початку БЗВП для протидії СЗЧ

На Львівщині група осіб напала на учасників ансамблю "Гуцулія", які поверталися з туру за кордоном

Зеленський, Мерц та Макрон зустрінуться у Стармера, щоб обговорити примуси України з боку США до умов РФ, - ЗМІ

Кількість травмованих в Чернігові після обстрілу зросла до трьох, є постраждала в Семенівці – ОВА

СБУ затримала ворожу інформаторку, яка шпигувала за колонами ЗСУ на Миколаївщині

Сім лідерів країн ЄС у листі до фон дер Ляєн та Кошти заявили про підтримку репараційного кредиту Україні з ухваленням рішення у грудні

Ворог 29 разів обстріляв населені пункти Донеччини за минулу добу, з лінії фронту евакуйовано 90 людей, у тому числі 12 дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА