Інтерфакс-Україна
08:29 28.09.2020

На Херсонщині через ураган у Великій Олександрівці пошкоджені будівлі та повалені дерева на території школи

1 хв читати
На Херсонщині через ураган у Великій Олександрівці пошкоджені будівлі та повалені дерева на території школи

У Херсонській області внаслідок урагану в смт Велика Олександрівка пошкоджені будівлі, повалені дерева на території школи, повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

"Станом на теперішній момент розкрито дах школи (3760 кв. м), розбито металопластикові вікна (сім вікон і склоблоки в спортивному залі, металопластиковий вхідний тамбур), повалено дерева на території обох корпусів школи", - написав Гусєв у неділю на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, попередньо зафіксовано пошкодження 38 будинків. Робота триває.

Також голова ОДА зазначив, що рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій здійснюють роботи з розчищення приблизно 47 дерев.

"Працюють три бригади ДП "Великоолександрівське ЛМГ" (задіяні 15 осіб, 4 бензопили, один трактор й один автомобіль). Також працюють бригади Великоолександрівського КП "Комсервіс" щодо розчищення доріг", - повідомив Гусєв.

Голова ОДА також зазначив, що до аварійної служби "Херсонгаз" надійшло 40 дзвінків стосовно перебивання газових труб. Нині працівники служби здійснюють відповідні роботи, а 710 жителям відключили подання газу.

"Станом на 20:00 частково відновлено енерго- і газопостачання", - написав голова ОДА.

Крім того, здійснюється аварійний ремонт водопостачання. Працюють три бригади по чотири людини з відновлення енергозабезпечення.

Гусєв також повідомив про одну постраждалу людину, її стан оцінюється як середньої тяжкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА