Інтерфакс-Україна
20:38 10.09.2020

Прем'єр Фінляндії знову вирушила на самоізоляцію через ризик зараження коронавірусом

1 хв читати
Прем'єр Фінляндії знову вирушила на самоізоляцію через ризик зараження коронавірусом

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін вирушила на самоізоляцію, оскільки мобільний застосунок показав, що вона могла заразитися коронавірусом COVID-19, повідомляють європейські ЗМІ.

У комюніке кабміну Фінляндії йдеться, що у Марін "немає жодних симптомів і почувається вона добре".

Запущений 1 вересня мобільний застосунок з відстеження поширення COVID-19 в Фінляндії показав, що 34-річна прем'єр, ймовірно, могла заразитися коронавірусом, оскільки контактувала з людиною, у якої раніше підтвердилася інфекція.

Тепер Марін здасть аналіз на коронавірус.

Фінські ЗМІ нагадують, що це вже не перший раз, коли політик переходить на віддалену роботу. На самоізоляцію Марін вирушила спочатку в квітні, а потім у кінці серпня. Однак обидва рази коронавірус у неї не підтвердився.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

Сирський затвердив заходи відновлення та розвитку сержантського корпусу ЗСУ

Гегсет: Ми повинні повернути НАТО до справжнього жорсткого військового альянсу

Три людини загинули, 12 травмовано внаслідок російських обстрілів на Сумщині за добу – поліція

Рютте про зустріч із Зеленським: Ми обговорили всі питання щодо підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА