19:23 08.06.2020

Президент ПАР стурбований погіршенням ситуації з коронавірусом в країні

2 хв читати
Президент ПАР стурбований погіршенням ситуації з коронавірусом в країні

Президент ПАР Сиріл Рамафоса заявив у понеділок, що стурбований стрімкими темпами поширення коронавірусної інфекції в країні, повідомило в понеділок агентство Associated Press (AP).

"Як і багато жителів Південної Африки я теж повинен бути стурбованим (ситуацією з коронавірусом - ІФ) у міру того, як спостерігаю зростання цих показників (заражених COVID-19 - ІФ)", - цитує агентство витяги з опублікованого в понеділок щотижневого листа Рамафоси до народу.

"Не дивлячись на те, що ці цифри в цілому збігаються з тими, які прогнозувалися в різних моделях (прогнозування - ІФ), існує велика різниця між тим, щоб дивитися на графік на аркуші паперу і дивитися на те, як реальні люди заражаються, одні захворюють, а інші вмирають", - додав президент.

Президент написав у листі, що мета введення загальнонаціонального карантину полягала у "відтермінуванні поширення вірусу" для того, щоб виграти час і підготувати медичні установи для прийняття пацієнтів з коронавірусом.

Як зазначає AP, понад 65% заражених в країні припадає на Західно-Капську провінцію. Через тривалу затримку отримання результатів тестування на коронавірус і дефіциту тестів влада провінції оголосила, що тестуватимуть на COVID-19 будуть тільки жителів країни старше 55 років, медпрацівників, госпіталізованих до лікарні із серйозними проблемами зі здоров'ям. Щодо людей до 55 років, вони повинні самоізолюватись у разі, якщо підозрюють у себе коронавірус.

Агентство повідомляє, що серйозна ситуація спостерігається і в Східно-Капській провінції.

Незважаючи на те, що ПАР готується до сплеску нових випадків зараження і госпіталізацій, в країні продовжують послаблювати введений через пандемію COVID-19 режим самоізоляції.

У понеділок в ПАР школярі почали повертатися на заняття, оскільки в більшості шкіл є можливість підтримувати необхідні санітарні умови, щоб мінімізувати ризики поширення зараження.

У цьому місяці багато жителів країни повернулися до роботи.

ПАР посіла перше місце за кількістю інфікованих COVID-19 серед усіх країн континенту. Згідно з даними статистичного сайту Worldometer, станом на 8 червня в країні діагностували більше 48 тис. випадків зараження коронавірусом, зафіксували 998 летальних випадків серед інфікованих.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА